AVALEHT | TUTVUSTUS | TANTSIJAD | REPERTUAAR | ALBUM | KONTAKT
 
ÜRITUSED 2006
 
04. JAANUAR esimene kokkusaamine uuel aastal. Sedapuhku vahetasime pastlad uiskude vastu ja nautisime koos lastega talverõõmusid. Asja juurde kuulus ka tassike glögi, mida meile Alar oma sünnipäeva puhul välja tegi.
28. JAANUARIL nautisime Eesti rahvatantsu tippansamblite esinemist Jõhvi kontserdimajas. Tantsudega esinesid Tartu ülikooli rahvatantsuansambel, Tarvanpää Rakverest, Sõprus ja Kuljus Tallinnast, Tarbatu Tartust, Kajakas Pärnust ja Suveniir Sillamäelt.
24. VEEBRUAR Eesti iseseisvuspäeva kontsert Reola klubis.
04. märtsil toimus Torma kultuurimajas Anna Raudkatsi loomingu õhtu, millel kandvaks jõuks oli Torma naisrühm ja rahvamuusikaansambel "Torma", vahepaladega esines Avinurme puhk-
pilliorkester. Õhtu käigus peeti juubeli puhul meeles Torma rühma juhendajat Luulet. Õnnitlejate hulgas olid ka Reola segarühma mehed, kuid sedapuhku üllatusena ilma naisteta (hõissa!), aga küll koos "Piibumeistriga".  
11. MÄRTS toimus I Kalevipoja Uisumaraton Peipsi järvel Kodaverest Mustveeni. Osalejate hulgas oli ka meie rühma esindus. Läbi kulgeti täispikk distants 24 km fantastilistes ilmaoludes.
23. APRILL  leidis aset Jüripäeva tähistamine Ülenurme mõisas, millest väike killuke oli ka meie rühma kanda. Sämpleid sellest imeilusast kevadpäevast leiad fotoalbumist.
29. APRILL tähistasime Reola klubis rahvusvahelist tantsupäeva, mis oli seekord pühendatud Anna Raudkatsi 120 aasta sünnipäevale. Oma säravate etteastetega esinesid Reola neiud, Reola naised, Reola memmed ja muidugi Reola segarühm (ehk meie). Peale kohustuslikku jalakeerutust õpetati soovijatele line tantsimist ja peale seda toimus juba niiöelda vabatantsimine ansambel PRII saatel. Õhtu tegi eriliseks see, et meid külastas tantsumemm Helju Mikkel.
07. MAI toimus Tartus Raekoja platsil orienteerumisvõistluste EMi pidulik avamine, mille järel selgitati Toomemäel parimad sprindidistantsidel. Avatseremooniale olime kutsutud esinema ka meie, et demonstreerida arvukale rahvusvahelisele võistlejate seltskonnale killuke eesti rahvatantsukunsti.
11. JUUNI toimus meeste pealinnas Rakveres I Meeste täitsa oma tantsupidu, millest võtsime osa ka meie- "Reola" MEHED. Naiste roll oli seekord platsi servas istuda ja pealt vaadata kuidas 2000 poissi omavahel tantsida vihuvad.
23. JUUNI jaanipäev Ülenurme mõisas. On 24. juuni hommik. Päike paistab ja loodus rõkkab. Ka üleeile ja üle- üleeile jne. lõõmas päike, aga mitte eile, sest eile oli ju Jaanipäev! Eile sadas vihma ja see on ju sellisel päeval täiesti normaalne nähtus. Ja nagu alati, ei jäänud ka sellel korral Ülenurmes tantsud tantsimata ja pidu pidamata. Mis sellest, et mõni meist kipsis ja mõni tööl pidi olema. Ka taevased võimud pidasid siiski maamuna kastmisel pisut pausi ja nautisid esinejate etteasteid.
01. JUULI toimus Mini- Europeade Elvas, kus osalesid Eestist Zamorasse sõitvad tantsijad. See oli terve päeva kestev töö- ja lustiüritus, kus pandi kokku Hispaanias tantsitavad ühistantsud ja erinevate rühmade poolt esitusele tulevad tänavakavade tantsud. Päev lõppes rongkäigu ja peaproov- kontserdiga. Nüüd ei jää enam muud üle, kui meile head reisi soovida!
13. - 29. JUULI toimus väljasõit rahvatantsufestivalile Europeade, mis sellel aastal leidis aset Hispaanias Zamoras. Kui tahad selle reisi  kohta rohkem teada saada, siis klõpsa paremal asuvale ikoonile ja vaata, mis juhtub. Loe ka artiklit Ülenurme vallalehest.
12- 13. AUGUST  toimusid meie traditsiooniks muutunud iga-aastased  suvepäevad. Seekord olime Pärnus, kus meid võõrustasid Lembit ja Galina. Tegemist oli rahvusvahelise üritusega, sest koos meiega olid külalisteks ka nende perekonnasõbrad Leedust. Tagasiteel koju külastasime Eestimaa  kauneid kohti Toris, Soomaa rahvuspargis, Kõpus ja Heimtalis.
19. AUGUST tähistati Reola kultuurimaja 40. sünnipäeva suvelõpusimmaniga. Rahvas laulis laulutoas ja näitles näitlemiskojas. Klubis olid üles seatud fotostendid, õues sai imetleda ja ka soovi korral soetada endale meelepärane  käsitöötaies. Ja juhul kui juhtus kõht tühjaks minema,  siis polnud ka sellega muret, sest sünnipäevalaps jagas kõigile soovijatele tasuta suppi. Õhtul keerutasime tantsu "Kihnu Poiste" pilli järgi ja oli ka ilutulestik- nagu ikka igal korralikul peol kombeks on.
30. SEPTEMBER tähistati  Eesti Põllumajandusmuuseumis Ülenurmel Mihklipäeva.
07. OKTOOBER  toimus Tartumaa taidlejate päev Luunjas. Kontsert oli esinejaterohke ja nauditav. Osales kaksteist erinevat kollektiivi neljast vallast. Tore oli näha meie rühma kunagise juhendaja Aino Kansveini poega Karelit, kes astub oma ema jälgedes,  kultuurimaja direktori rollis. Vabakava ehk siis simman ehk afterparty toimus ansambli "Kihnu poisid" saatel.
25. NOVEMBER  olime kutsutud tähistama kadripäeva Tormasse. Esinesid Torma naisrühm, naissegarühm, Torma kapell, kandlemees Heino Jäger Voikast  ja meie. Veel oli esinejate seas üks meesrühm kuskilt Peipsi äärest, aga kust täpselt ja mis selle rühma nimi oli, ei jäänud mitte meelde, sest see oli väga pikk ja keeruline. Ainuke sõna, mis selle rühma nimest kummitama jäi oli retsid või midagi taolist ja see tegi meid natukene ettevaatlikuks... . Kuid nimest hoolimata oli siiski tegu ühe tõeliselt hea meestantsuansambliga  ja kui tahate rohkem teada saada, siis peate kontakti võtma Torma naisrühmaga. Pidu läks hoogsalt, nagu üks hea pidu alati.  
 
ÜRITUSED 2004/2005, ÜRITUSED 2007, ÜRITUSED 2008, ÜRITUSED 2009, ÜRITUSED 2010, ÜRITUSED 2011,
ÜRITUSED 2012