02. JAANUAR

Aeg siis jälle sealmaal, et tõmmata joon alla möödunud aastale ja heita pilk alanud aastale. Selleks siis saimegi kokku, ja et asi põnevam välja tuleks, siis otsustasime sel korral teha oma "Su nägu kõlab tuttavalt" "Laula mu laulu" võtmes. Tulemuseks oli igatahes väga tore kontsert kust ei puudunud ei Anne Veski, Hovery Covery, paar Kihnu Virvet, Alla Pugatsova koos Maksim Galkiniga, Nukuke, In Boil jt. Kontsert võeti üles nii pildis kui ka videos, aga see viimane laiemasse levisse siiski ei jõua. Noh, lihtsalt ei jõa. Peale kontserti korraldasid Age ja Andrus meile klubis orienteerumismängu, kus oli vaja ära lahendada erinevaid ülesandeid. Kõik sai lahendatud ja keegi ei eksinud ära ka. Ja ei jätnud meid seekordki külastamast jõuluvana koos oma hurmava tüdruksõbraga ning kuna me olime taaskord olnud head lapsed siis saime ka kõik kingitusi. Head alanud aastat kõigile!
 

  Kirjutas Eints, fotod Sandra, Triin ja Malle


24. JAANUAR

Info

HTG-s Tartumaa peo ettetantsimine.
 

 2015


14. VEEBRUAR


Pidu Puhjas „Kordumatu aeg“, Opsali 30. sünnipäev.

 

Seda toredat õhtut ja ööd J sobib meenutama Mari  Pokineni /Jürjensi sõnad  „Sõpradele“


Sõbrad tulge ja istume maha,

mul on vein ja ilmatum aeg.

Sellel hetkel just teiega tahan

olla koos ja teha üks naer.

……….

Ja nüüd ma tean, et iga päev

võime kokku kuuluda,

sest te olete siin ja mina teiega.

Teil on mulle käsi ja minul teile ka.

 

 Kirjutas Kalli, fotod Eints


21. VEEBRUAR

Vabariigi aastapäeva pidu Reola klubis.
Pidulikul kontserdil esinesid erinevate põlvkondade lauljad ning Reola segarühma, Reola naisrühma ja Uhti segarühma tantsijad. Esimest korda said uute riietega esineda noorterühm ja meie naised. Tänukirjaga tunnustati valla arengusse ja kultuuriellu oma panuse andnud inimesi. Sõnavõtuga esines Ülenurme vallavanem Aleksejev. Sünnipäevaõhtu tantsuks mängisid meile juba tuttavad muusikud Moostest.
 

 Fotod ja tekst Eints


08. MÄRTS

Esimene proov laupäeval. „Mehed, võtate oma tädid ja …,“ juhendas meie liigijuht. Andrus vaatas imestunud näoga Age poole: „Ma lähen küsin pärast üle, kas võin ikka oma naisega tantsida või pean kusagilt mõne tädi otsima.“ Need kaks täispikka „tööpäeva“ möödusidki sama lõbusalt ja emotsionaalselt, kui laupäeva pealelõunal lõppenud esimene proov. Alguses veidi tavapärast segadust (kus ma pean olema, millal pean olema?), siis natuke väsimust, kuid pühapäevasteks etendusteks oli kõik paigas. Tantsud reipad, muusika ilus ja tantsijatel näod naerul. Eriline Talvine Tantsupidu (ilma lumeta ja +12 soojakraadiga), parim Naistepäev! Väga liigutav oli peo lõpuüllatus kõikidele naistantsijatele.

  VIDEO  Kirjutasid Age ja Andrus, pildistasid Malle, Sandra ja Toomas 


30-31. MAI


II Kagu Eesti tantsupeo proovid ja kontsert Põlvas Insikurmu laululaval.

 

  VIDEO  Fotod Sandra, Malle ja Eints  


04-07. JUUNI


Meeste Tantsupidu KOLM proovid ja kontserdid Rakveres.

 
 

  VIDEO  Fotod Sandra, Malle ja Eints  22. JUUNI

Ülenurme valla jaanituli Põllumajandusmuuseumi juures. Jaanipäeva kombestik, jõukatsumised rahvuslikes spordialades, lastele võistlused, töötoad, esinesid Ülenurme valla taidlejad. Õhtujuhiks oli Janek Varblas, tantsuks mängis Rock Hotel. KOHTUMISENI SÜGISEL!
 

  VIDEO  Fotod Sandra, Taavi ja Eints29-30. AUGUST

Suvepäevad Puises. Seekord kutsus Sulev (seenior) meid suvepäevi pidama enda juurde Puisesse. Kuna etteteatamise aeg jäi lühikeseks, siis ei saanud kahjuks kõik sellest osa võtta. Kellel aga mahti kohale sõita oli, tasus see emotsioonide poolest kuhjaga ära. Kõigepealt kaks käiku merele kalade järele ja siis õhtuse lõkke jaoks puudelangetamine. Või mis puud need kadakad ikka on. Põlevad küll kiiresti ja särinal, nagu me õhtul merekaldal kogesime. Traditsiooniline seljanka peale tööd ja siis juba õhtused grillimised. Õhtu tähtsündmus oli Muinastulede ööst osavõtt oma lõkkega. Kuu tulek pilve tagant ja meeletu tuul lisas müstilisust. Nägime ka teisi lõkkeid kaugusest kumamas... Hommik nagu hommik muiste. Sulev üllatas meid ühe küllakutsega naabrite poole. Me olime jub varem vaadanud, et seal talus tundub kõik nii eriline. Ja oligi- ilus ja eriline. Tore,et Eestis on selliseid kohti! Täname Sulevit.
 

 Fotod Eints ja teised, kirjutas Malle